Nie tylko nauka – co MUSISZ zwiedzić w Londynie?

Szkoły językowe nieopodal atrakcji turystycznych

Londyn to rzecz jasna nie tylko możliwość szlifowania swojej znajomości języka angielskiego, ale także multum atrakcji turystycznych, które należy zobaczyć. Szkoły językowe bardzo często znajdują się w okolicy takich miejsc. Przez co kursy językowe w tym mieście stają się jeszcze bardziej atrakcyjne, z dodatkową korzyścią poszerzenia swoich horyzontów i zaspokojenia zapędów podróżniczych.

Londyn i jego klimat

Zwiedzając dane miasto każdy skupia się na czymś innym. Jedni cenią sobie walory odwiedzanych miast w postaci architektury, sztuki, muzeów, a jeszcze inni spożytkują swój wolny czas na imprezach i zapoznaniem się z klimatem miasta. Londyn jako stolica Wielkiej Brytanii ma wiele atrakcji do zaoferowania, nie tylko zabytki czy dzieła sztuki, ale także świetną kuchnię, wiele klubów piłkarskich oraz sławną u lokalnych mieszkańców – kulturę pubową.

Kursy językowe w siedzibie brytyjskich królów

Nauka języka angielskiego w Londynie jest rozsławiona praktycznie na cały świat. Placówki edukacyjne takie jak Oxford, Cambridge oraz szkoły językowe, które oferują kursy językowe cieszą się dużym uznaniem. Przy okazji zwiedzania Buckingham Palace, Trafalgar Square czy podziwiania Big Bena można przy okazji połączyć te przyjemności z intensywną nauką języka obcego, który jest powszechnie używany w tym kraju.

Poznaj najlepsze widoki w Londynie

Oferta atrakcji Londynu jest tak szeroka, że warto udać się do tego miasta na dłuższy pobyt. Sky Garden, London Eye, The National Gallery oraz wiele innych muzeów często oferują dni otwarte, podczas których zwiedzanie może odbywać się praktycznie za darmo lub po obniżce ceny za wejście. Jeden dzień to za mało, tydzień również może okazać się niewystarczający. Wybierz kursy językowe, korzystaj z uroków miasta, a szkoły językowe, które działają na terenie Londynu pozwolą ci przyswoić język angielski w błyskawicznym tempie. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/londyn/