Najbardziej egzotyczna lokalizacja do nauki języka hiszpańskiego – wyprawa do Meksyku czeka!

Nauka hiszpańskiego nie tylko na Półwyspie Iberyjskim

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że język hiszpański nie jest używany tylko i wyłącznie przez Hiszpanów. To język urzędowy także wielu innych krajów, w tym także Meksyku. Możliwe, że zaciekawią cię obozy językowe w Ameryce Południowej, które okażą się nie tylko bogatym w doświadczenia wyjazdem, ale czasem spędzonym w kraju bardzo oddalonym od Polski.

Język hiszpański a meksykańska kultura

Dzięki temu wyjazdu dowiesz się, że Meksykanie to zupełnie inna społeczność niż Hiszpanie. Kto twoim zdaniem jest bardziej temperamentny? Która kuchnia jest smaczniejsza? Te i wiele innych pytań z pewnością nasuną ci się przed samym wyjazdem, a odpowiedzi na nie poznasz podczas obozu językowego w Meksyku. Twoje wątpliwości zostaną rozwiane poprzez dowody poznane z autopsji, będziesz mógł opowiedzieć innym jaki naprawdę jest Meksyk.

Pobyt w Meksyku to nie tylko nauka

Poznawanie kultury tego kraju położonego w Ameryce Południowej może cię pochłonąć. Przepiękne kolonialne budynki, kopalnie, uniwersytety, muzea oraz liczne galerie. To tylko kilka atrakcji, które czekają na ciebie w Meksyku. Przy okazji nauki języka hiszpańskiego będziesz mógł wziąć udział w wielu festiwalach, spektaklach teatralnych i tanecznych. To co roku przyciąga wielu turystów, ty będziesz miał okazje poznać podczas pobytu na lekcjach w wybranej przez ciebie szkole językowej.

Poziom nauczania dostosowany do twoich umiejętności

Nie miej obaw, że twój poziom znajomości języka hiszpańskiego jest niewystarczający. Bogata oferta zagranicznych obozów językowych w Meksyku jest dostosowana praktycznie do każdego szczebla wiedzy i umiejętności. Z pewnością nie trafisz do bardzo zaawansowanej grupy, jeśli dopiero niedawno rozpocząłeś naukę języka hiszpańskiego. Poprzez kilka testów przygotowawczych specjaliści będą w stanie określić jaki jest twój stopień znajomości języka obcego, dla którego przemierzyłeś te setki kilometrów.