Naucz się języka angielskiego u podnóża Manhattanu

Wakacyjny kurs języka angielskiego w USA

Wykorzystaj możliwość jaką jest nauka języka angielskiego zza oceanem! Wakacyjny kurs angielskiego w USA to gwarancja zadowolenia dla rodziców i ich dzieci. Niezapomniane wrażenia, duża porcja zabawy oraz rzetelna i intensywna nauka języka obcego, taka mieszanka wydaje się bardzo kusząca dla uczestników obozów, którzy często powracają tutaj co roku.

Różne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży

Masz do wyboru obozy językowe świadczące kursy językowe dla wielu kategorii wiekowych. Oferta dla dzieci od 8 roku życia jest w taki sposób przygotowana, abyś ani na moment nie miał wątpliwości, czy oddałeś swoje dziecko we właściwe ręce. Przekonasz się, że wróci do ciebie z całą masą opowieści, które możliwe, że opowie w języku angielskim.

Zaawansowane zajęcia językowe w Nowym Jorku

Świadczące usługę nauki angielskiego placówki cieszą się renomą i prestiżem. Każdy absolwent po ukończeniu kursu języka angielskiego jest zadowolony z czasu jaki tam spędził. Rose Hill Campus Fordham University czy też Long Island University Brooklyn, to szkoły językowe, które nie trzeba za bardzo nikomu przedstawiać, są znane niemalże na całym świecie.

Perspektywa wyjątkowych wakacji

Połączenie nauki z pobytem w tak wyjątkowym miejscu to niepowtarzalna możliwość zaspokojenia swojej pasji podróżniczej jak i szansa na opanowanie języka angielskiego. Nowy Jork, to miasto znane na całym świecie, strategiczne pod kątem biznesowym jak i politycznym. Perspektywa edukacji właśnie w tym miejscu może być niezapomnianym przeżyciem. Wrażenia z obozu językowego pozostaną na zawsze nie tylko we wspomnieniach, ale będą wyrazem umiejętności posługiwania się językiem angielskim.